צילום חתונה מושלמת

טיפים לבחירת צלמי חתונות

טיפים לבחירת צלמי חתונות

אם נשאל זוגות נשואים מהו הדבר החשוב ביותר בחתונה אין ספק שנקבל את התשובה ... הצלם, במרחק הזמן, שנים לאחר החתונה, כל מה שנותר הם הזיכרונות וסרטי החתונה, סרטונים אלו יכולים לקחת אותנו שנים רבות אחורה ולהזכיר לנו שפעם היינו צעירים ויפים, סרט החתונה הוא המזכרת האמיתית שיש לנו מחתונתנו.
היצע צלמי החתונות הרב בשוק מעמיד את הזוגות הצעירים בפני דילמה כיצד לבחור את הצלם שיענה על דרישותיהם בצורה הטובה ביותר, להלן מפורטים מספר טיפים שיקלו על מלאכת הבחירה בצלם.

1. ניסיון - הביקוש הרב לצלמי חתונות הביא לתחום גם צלמים חובבים המעוניינים להשתפשף על גב לקוחותיהם, בבואכם לבחור צלם בדקו כמה זמן הוא פועל בתחום ומהו הניסיון שהוא מביא איתו.

2. המלצות - דברים טובים עוברים מפה לאוזן, במידה וקיבלתם המלצה על צלם מסוים מחבר או חברה הרי שהצלם ביצע עבורם עבודה טובה, בקשו לראות את המלצותיו של הצלם, צלם טוב ומוכר ישמח להראות לכם המלצות מלקוחותיו.

3. טיב העבודה - זהו הפרמטר החשוב ביותר, לפני בחירת הצלם לחתונה בקשו לשבת ולהביט בעבודות קודמות של אותו צלם, היות והחתונה היא אירוע דינאמי בו בכל שנייה מתרחש משהו על הרחבה חייב הצלם לתפוס את כל ההתרחשויות, התרחשות שלא נקלטה בעדשת המצלמה לא תחזור שוב.

4. מחיר - התחרות העזה על ליבו של כל זוג העומד להתחתן גרמה ליצירת קשת מחירים רחבה מאוד, לפני הבחירה בצלם המיועד בררו האם המחיר שהוא מבקש הוא אכן המחיר האחרון שאליו אפשר להגיע, חשוב לזכור שבנושא החתונה אסור להתפשר על צלם שנוקב במחיר הזול ביותר, לפעמים הזול יוצא הכי יקר.

תגיות: טיפים לבחירת צלמי חתונות.